Про Еволушн Фудбал 2016 (ПЕС 2016) Топ компјутер 7 Целта Прослави

7. Нани

Поранешниот играч на Манчестер Јунајтед започнува листата со својот грб-flips.


 

6. Кин

Роби Кин беше постигнувајќи сензација за клубот и земјата. He also has a trademark celebration.


 

5. Крауч

Питер Крауч веројатно стекна својата слава од роботски гол прослави.

 

4. Роналдо

Роналдо е цел постигнувајќи сензација особено за средниот ред. His celebration is also well known.


 

3. Суарез

Суарез е повеќе познат по неговите други ѓаволиите. He however does have a great goal scoring record for all the clubs he has played for.


 

2. Бејл

Герет Бејл 11 на срцата прославата е да се покаже својата љубов кон неговата сопруга и ќерка.


 

1. Тоти

Франческо Тоти “селфи” celebration tops the list.

Напишете коментар