Marr 3% zbritje në të benzinës / naftë dhe të lirë £ kredi faturën 50 gaz / energjisë elektrike

  Sign up për të Shell Energjetikës nëpërmjet shenjë up butonin më poshtë, dhe recieve një £ 50 kredi faturave.     Si një klient Shell Energjisë jeni elgible për të marrë një 3% discount on fuel for each time you fill up. To activate the offer, ju do të duhet për të shkarkuar app Shell Go +.  …

Read More