Pro Evolution Soccer 2016 (PES 2016) PC Top 7 Festimet Qëllimi

7. Nani

Ish-lojtari i Manchester United fillon listën me e tij prapa-flips.


 

6. Keane

Robbie Keane ishte një ndjesi shënuar për të dy klubin dhe vendin. He also has a trademark celebration.


 

5. Përkulje

Peter Crouch ndoshta fitoi famën e tij nga festimet e tij robotik qëllimi.

 

4. Ronaldo

Ronaldo është një ndjesi qëllimi rezultatin sidomos për një mesfushor. His celebration is also well known.


 

3. Suarez

Suarez është më i famshëm për antics e tij të tjera. He however does have a great goal scoring record for all the clubs he has played for.


 

2. Deng

Gareth Bale-së 11 i zemrave festë është për të treguar dashurinë e tij për gruan dhe vajzën e tij.


 

1. Totti

Francesco Totti-së “selfie” celebration tops the list.

Lini një Përgjigju